Kilka słów Prezesa Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle

stanislawJesteśmy zadowoleni, że wspólnie z Automobilklubem Bieckim organizujemy 2. Rajd Grodzki,  zwłaszcza, że większość trasy i odcinki specjalne rajdu rozgrywane będą na gościnnej ziemi jasielskiej.

Sądzę, że wybór trasy, która jest trudna i wymagająca, a przebiega przez urokliwe tereny  naszego powiatu spełni wymagania zawodników i zapewni im dużo sportowych wrażeń. Mamy nadzieję, że tym samym rajd wpisze się na stałe do kalendarza tego rodzaju imprez sportów samochodowych.

Rajd jest prowadzony w konwencji trzech jednocześnie rozgrywanych rund i stanowi dużą frajdę tak dla kibiców sportu samochodowego jak i dla osób, które po raz pierwszy będą mieć kontakt z imprezą tego rodzaju. Dodatkowo kibice będą mieli rzadką okazję zobaczenia rywalizacji historycznych samochodów rajdowych na terenie powiatu jasielskiego.

Tą drogą pragnę podziękować za współpracę w przygotowaniu rajdu lokalnym władzom, organizacjom społecznym i wszystkim, którzy swoją przychylnością wsparli nas
w podejmowanych działaniach.

W imieniu organizatorów zapraszam zawodników do uczestnictwa w imprezie, zaś kibiców do bezpiecznego jej obserwowania i kulturalnego kibicowania.