Podziękowania Dyrektora 2 Rajdu Grodzkiego

logo_grodzkiDrodzy Klubowicze,

W imieniu własnym oraz komitetu organizacyjnego 2 Rajdu Grodzkiego pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, zaangażowanych w organizację rajdu.

Dotychczas docierają do mnie tylko pozytywne opinie i oceny rajdu, a nie byłoby to możliwe bez Waszej ciężkiej pracy, zarówno w trakcie rajdu, jak również przed startem i po jego zakończeniu.

Wspaniałą robotę wykonali ludzie budujący trasę, którzy rozwinęli kilometry taśmy i rozłożyli setki opon, a po wszystkim jeszcze to uprzątnęli, doprowadzając drogi do stanu z przed rajdu. Wielkie brawa należą się wszystkim sędziom, pracującym w trakcie rajdu. Kierownicy odcinków, szefowie zabezpieczenia, sędziowie faktu, obsługa pomiaru czasu, kierownicy biura, parku serwisowego, przegrupowania i BK sprawili, że rajd przebiegał sprawnie, bez większych opóźnień i co najważniejsze – żaden z sześciu zaplanowanych odcinków nie został odwołany. To duży sukces, zwłaszcza że rajd ten robiliśmy po raz pierwszy. Dziękuję również załogom samochodów funkcyjnych, które odpowiedzialnie podeszły do swoich zadań w trakcie rajdu.

Pomimo połączenia sił Automobilklubu Bieckiego i Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, nasze zasoby ludzkie okazały się niewystarczające do obstawienia wszystkich funkcji. Jednak jak zawszę w takich sytuacjach z pomocą przyszły zaprzyjaźnione Kluby, tj. Automobilklub Małopolski w Krośnie, Auto Moto Klub Limanowa oraz Automobilklub Stomil z Dębicy. Bez ich pomocy rajd nie doszedłby do skutku.

Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu Rajd Grodzki.

Pozdrawiam,

Mateusz Kacprzak

Dyrektor Rajdu

P.S.

Szczególne, osobiste podziękowania kieruję do:

– Krzysztof Sitek – Wicedyrektor ds. Sportowych – za ogarnięcie całej, ogromnej i nieuniknionej „papierkologii”.

– Jerzy Adam – Wicedyrektor ds. Organizacyjnych – za mistrzowskie załatwienie spraw z władzami samorządowymi i kawał dobrej roboty, wykonanej przed, w trakcie i po rajdzie.

– Marcin Wojciechowski – Wicedyrektor ds. Zabezpieczenia – za pobudkę o 4 rano i ręce poparzone pokrzywami J

oraz

– Stanisław Radzik – Prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle

– Marek Sitek – Prezes Automobilklubu Bieckiego